Pred časom me je prijetno nasmejal opis, ki ga je dodala ustvarjalka ob svojem luštnem unikatnem predpasniku: “Tudi če ne znate dobro kuhati, boste ob tem vsaj lepe.” :).
Jaz bi k svojim predpasnikom pripisala: “Ko si vzameš čas, da začiniš obroke z ljubeznijo, ter si hkrati oblečena v nekaj posebnega (in ne v staro razvlečeno trenerko), česar nima nihče drug v vesolju, je svet lepši :).”
Končno sem si vzela čas za fotografiranje unikatnih metuljčkastih predpasnikov. Prvi predpasnik je večji brat teh copatkov :). Predpasniki so izdelani iz bombažnega metuljčkastega blaga. Za popolnejše prileganje telesu sem dodala gubice v pasu ter elastiko v prsnem predelu. Vsak predpasnik ima žep za drobnarije ter gumbke za okras (saj veste – brez gumbkov bi bil svet dolgočasen :)).
Res izgledajo fantastično.
Kaj pa v moškem stilu?
Hvala :).
Vsi moji izdelki so metuljčkasti, tako da bi za moškega res ZELO težko našla primeren predpasnik – kdo ve, morda pa bi bil komu vendarle všeč, hihi 🙂 🙂 :).
Uf tile so pa res šik 🙂 ta drugi bi mi pasal v kuhinjo he he he.Lepi res!
Hvala 🙂
Mimogrede – še ga imam, hihi 🙂